O nas

Biuro Podróży "Fregata" jest autoryzowanym agentem takich biur podróży jak EXIM TOURS, SUNFUN, ECCO HOLIDAY, NECKERMANN, MEDITERRANEUM, ITAKA, RAINBOW TOURS, WEZYR HOLIDAY, ALMATUR, GRECOS i wielu innych posiadających koncesję i zabezpieczenia finansowe.

Nasze biuro podróży prowadzi szeroką działalność, obejmującą wszystkie segmenty turystyki - od organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, wczasów i wycieczek krajowych, kursów, konferencji i podróży motywacyjnych po zagraniczną turystykę wyjazdową.

Mamy w swojej ofercie także propozycje wyjazdów bliższych i na każdą kieszeń - zimą do znanych ośrodków narciarskich, latem do popularnych miejscowości wypoczynkowych oraz wycieczek autokarowych po Europie.

Przy przygotowywaniu naszej oferty zadbaliśmy o to, aby proponowane przez nas miejscowości i hotele w 100% odpowiadały Państwa wymaganiom, a ceny były dostosowane do Państwa możliwości finansowych.

Jesteśmy przekonani, że wybierając jeden z kierunków proponowanych przez nasze biuro zaspokoicie Państwo swoje oczekiwania.

Wielu przyjemnych wrażeń życzy Państwu właściciel Biura Podróży FREGATA

Jolanta Wieczorek

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500